AJ MacGinty vytiahne struny, pretože predaj zabráni Bet365 prvé víťazstvo v Premiership

Carl Hoggová frustrácia sa prehĺbila, keď Worcester čakal na víťazstvo ligy, keď sa vzdalo víťazstva. Zdá sa, že bojovníci majú prvý úspech v ôsmich zápasoch a bonusový bod vďaka pokusom Jamie Shillcock, ktorý skóroval dvaja, Perry Humphreys, Wynand Olivier a Jonny Arr. Avšak Ryan Lamb je nepravidelná forma a prehliadka charakteru predaja, ktorú Bet365 bonus na kurzové stávky predstavil ich vynikajúci Bet365 kapitán, Josh Beaumont, znamenal návštevníkov chytil remízu tri minúty časom a opustil Worcester bez liga víťazstvo od marca. Hogg , Worcester hlavný tréner, povedal: “Sme veľmi frustrovaní, pretože to bola príležitosť zmeškaná. V dňoch 31. – 17. storočia by sme naozaj mali dať hru do postele, takže je to sklamanie.Predaj vyšiel z blokov streľby, ale my sme zatkli, že hybnosť a dostali sa späť do hry. “Rozšírili sme naše vedenie a vyzerali veľmi nebezpečné strane, keď sme držali loptu v ruke a skóroval niektoré dobré pokusy , Ale mali sme v ich 22-tich možnostiach, aby sme túto hru spali, čo sme Bet365 premeškali. Nesprávnosť umožnila predaju, aby získal oporu v hre. V druhej polovici sme odovzdali 10 trestov, čo je veľmi frustrujúce, pretože dalo územie predaja pre ich veľký lineout disk. “Osy sa zotavujú z predčasného prepadu na prekvapenie dominantného Northamptonu. Prečítajte si viac

Lamb ostáva záhadou pre bojovníkov , ktorý kombinoval vynikajúce ovládanie, ktoré priamo viedlo k dvom pokusom na oboch stranách polčasu, ktoré dali Worcesterovi na starosti túto zaujímavú súťaž.Neskúsený prepad bol však zachytený na pokus a dva zmeškané Bet365 kopy umožnili Salemu zostať v diskusii. Steve Diamond však bude frustrovaný tým, že tu vidí impozantný štart, kde vedú 17-5 vo vnútri 18 minút, rovnako ako sľubný štart svojho tímu do sezóny, teraz s jednou výhrou zo štyroch zápasov. Povedal: “Začali sme dobre a som šťastný, že sme sa vrátili. Zranili sme niekoľkých hráčov, takže som veľmi spokojný s rozhodnutím, ktoré sme ukázali. Myslel som, že 31-17 môže byť príliš veľa. Ale s každým víťazom doma sú tri body dobré. ”

Stredisko Sharks Will Addison vyťažilo čo najviac Worcesterových chýb, zasiahlo do troch minút a potom zachytilo Lambovo neopatrné vyloženie na obe strany prvého pokusu Shillcocka [Dowson, kapitán Warriors, ktorý mal na svojom 250. mieste Premiership, bol dvakrát odmenený za to, že Arr skóroval zo skrutiek a výrez skončil s Humphreysom prechádzajúcim Bet365 medzi stĺpmi z Lambovho pasu.

Baránok potreboval 65 sekúnd druhej polovice na nastavenie pokusu o bonifikačný bod, čím skóroval Oliverovi ľahké skóre. Byron McGuigan bol poslaný do hrivna pre neskorý úder na polovice, ale Worcester nedokázal úplne stlačiť domácu výhodu napriek tomu, že Shillcock zakrýval pľuzgierový protiútok vedený Cooperom Vunom.

V dňoch 31 až 17 sa Worcester pozrel na ihrisko, aby ukončil Bet365 bežiaci beh bez toho, aby zobral svoju nohu z plynu.MacGinty prehral Lamb, keď to bolo dôležité, Neil Briggs dokončil lineout disk pred Halani Aulika chytil bonus-bod skúste a nastaviť vyrovnávaciu konverziu.

more: Bet36 promočné akcie