Príležitostný sexizmus Andrewa hradu jednoducho nebol tenis

Človek by si mohol skoro predstaviť, že sa hrad cítil skôr spokojný s tým, ako zaobchádzal s situáciou. Koniec koncov, nevykríkol “Phwoar!” Na Bate alebo čokoľvek tak hrozné. (Nebol to futbalový fanúšik, či on?) Kde bola škoda, keď verejne priznávala z komentárskej kazety BBC príťažlivosť mladé ženy (bývalá súťažiaca krásy vôbec – pred nejakým časom a úplne irelevantná , ale čo na tom záleží?). Mali by robiť prácu, za ktorú mu bolo zaplatené – poskytnúť odbornú správu o dvoch mužských tenisových profesionáloch. Ale čo je o tom “strašidelné”? Celý, ťažko získaný profesionálny život bol preformulovaný ako formulácia “Ona je pohľad”.

Kde začať? Nikto netvrdí, že zámok hradu bol nič viac ako patetický a grotty.Ak by bol sexizmus vesmír, čo je bohužiaľ taký, vesmírna poznámka by len predstavovala jeden z tých nevýznamných kúskov trosiek, ktoré sú niekedy viditeľné v priestore – povedzme, polovica závesu alebo ohnutý kus antény, ktoré prerušili raketoplán a preč. Dokonca aj tí, ktorí odsúdili Castleovu poznámku ako strašidelný a krutý, nereagovali. Namiesto toho sa vyskytol takmer hmatateľný pocit ženského očka na národnej úrovni. Neformálny sexizmus hradu, jeho šovinizmus z mini-kousnutia, bol druhom tributej, únavnej, spoločenskej nočnej márnosti, ktorú len málo žien Unibet bonusovú ponuku utieklo od zažívania v určitom okamihu.Teraz budete musieť chvíľu so mnou znášať, pretože budem musieť premýšľať (a späť), kedy som bol stále považovaný za dosť atraktívny pre také slávne život potvrdzujúce momenty. Ale, počkaj, áno, všetko sa vráti teraz, akoby v “bez humoru, vážne, bez zábavy na všetko” videnie: nedobrovoľné napätie ako jeden je oslovený, krátky pocit zamrznutia mozgu ako bizarné, šovinistické, nevhodné poznámka sa robí a v reakcii na neúmyselnú polovicu (nay, štvrťrok) sa chichotá.Toto je smiech, ktorý hovorí: “Máte šťastie, že som príliš sociálne zablokovaný / dobre vychovaný, aby som nahlas žiadal, aby ste sa odo mňa s veľkou naliehavosťou a veľkou rýchlosťou vzdali.” (Možno som parafrázoval posledný kúsok. )

V prípade Bate nemala ani túto možnosť, ako to urobila poznámka, z úkrytu hradu. Pripomienka, ktorá bola počuť po celej krajine a ktorá v podstate syntetizovala roky tréningu a štepenie do jedinej veci, na ktorej záležalo – že Bate bol lepšie vyzerajúci ako zubár, ktorý zodpovedal za sklovinu a silu gumy. Celý tvrdý hard-získaný profesionálny život sa reframedoval ako “ona je pohľadnik” – a ešte tento mikrofon-ovládajúci návratok mačiatko si nemyslel, že urobil niečo zle.

Samozrejme, väčšina žien užíva komplimenty.Nemajú, ako to má antifeministický mýtus, slabé, kričať alebo plakať: “Objektivizácia najviac faul!”, Ak niekto spozoruje, že vyzerajú pekne. Existuje však čas a miesto, a hovor mi staromódny, ale pokrytie Wimbledonom nie je čas a miesto. Žena, akokoľvek atraktívna, by mala byť schopná sedieť v dave, aby Bet365 platobnej metódy podporila svojho priateľa počas dôležitého zápasu bez toho, aby sa ohodnotila, čo je nakoniec len posh-hovoriť za “ogled”. Mala by byť schopná sedieť tam len pre svojho muža, nie pre všetkých mužov.

Hrad prekročil značku dôležitým spôsobom. Nebol to priateľ Bate (s povolením na vtip), bol to cudzinec; toto nebolo zavádzajúce naif, je to 52-ročný dospelý muž.A čo viac, Castle je profesionálny vysielateľ, ktorý by mal vedieť, aby si svoje strašidelné, bláznivé myšlienky na seba. Módna mantra: Nechajte sa smiať, ak vyzerajú Facebook Twitter Pinterest Pozornosť: Kate Moss v Absolútne báječný.Fotografia: PR

Absolútne báječný film vyzerá dobre, ak ste čiastočný celebrít – má 60 portrétov, vrátane mnohých zo sveta módy.

ty s semi-spoilerom, je to široko hlásené, že niečo zlé sa stane s vrcholovým modelom (fáze šepot – Kate Moss) a tam je svätyňa chlasta a Hunter wellies (pekný dotyk, aj keď počuť, že Aigle je go-to festival dobre, teraz, miláčikov – snažte sa držať krok). Ďalšie módne svietidlá patria Jean Paul Gaultier, Alexa Chung, Jourdan Dunn, Suki Waterhouse, Ozwald Boateng a Lara Stonecorrect.

ochota módneho oblečenia, ktoré sa má zapáliť, sa pripisuje kvalite písania Jennifer Saunders, ale zdá sa, že aj iné prvky sú v hre. Takisto v rozpore s všeobecnou vierou, svet módy miluje sa na seba – alebo dokonca s tým súvisí.Netrvalo dlho, kým sa Zoolander stane módnou spinálnou kohútikou, alebo Blue Steel vstúpi na lexikón pre mólo.

Ani jedno z nich by nemalo prísť ako prekvapenie – kto by niekedy obvinil módny svet nie sa teší trochu pozornosti Oh, tak temná záležitosť sklápania Facebook Twitter Pinterest Tiež slúžia: linka Nippies, Lyons Corner House servírky, v roku 1930 Foto: PA

Anketa pre Inštitút pre zákaznícky servis (ICS) hovorí, že väčšina britských ľudí si myslí, že poplatky za služby by už nemali byť pripočítané k pokladniam reštaurácií a že by mali byť prísnejšie predpisy týkajúce sa sklápania.Dve tretiny chcú diskrétne služby odstrániť z účtov, ale ak existuje tip, 58% si myslí, že zamestnanci si zaslúžia celý tip po zdanení.

Bol som servírkou, takže viem, priemerná mzda, ale našťastie som to robil len počas vzdelávania. V minulom roku došlo k rozrušeniu, keď sa uviedlo, že niektoré reštaurácie, vrátane Pizza Express, Strada a Café Rouge, skĺzli až 8% až 10% z kreditných kariet, aby pokryli “administratívne poplatky”. > Vždy však nie je možné ponechať hotovosť a prevrátenie takýmto spôsobom ignoruje príspevok iných zamestnancov, hoci podľa práva by títo pracovníci mali platiť zamestnávateľ správne, rovnako ako by to mali čakajúci zamestnanci. A na tejto komplikovanej situácii ide. Navyše, sklápanie je pre najlepšieho času pre britov veľa záležitostí.Osobne, možno preto, že som bola servírka, možno preto, lebo sa obávam, že ľudia nie sú zaplatení správne, často som skončil prekrývajúcou sa bizarnou prevratnou cestou, ktorá naznačuje skôr sociálnu úzkosť než štedrosť.

Je britský zmätok a nepríjemnosť nad sklonom, čo robí túto problematiku dokonca temnejší a umožňuje niektorým zamestnávateľom, aby sa s tým dostali?

Je skutočne tak nemožné predstaviť si systém, v ktorom sa objaví diskrétna služba (a ako je rozdelená) na účet, jasne vysvetlené, bez nejednoznačnosti?

To nie je malý problém, najmä ak sa staráte o mladších pracovníkov a širšiu nultú pracovnú kultúru. Reštaurácia je plná mladších pracovníkov a miznúci tip je jedným zo spôsobov, ako ich využívať a podhodnocovať.