AS Saint-Étienne – FC Lorient 4:0

Podsumowanie ASSE pokonał Lorient i dał Ci pewności siebie przed wyjazdem na Old Trafford, gdzie czeka opłat meczu Christophe Galtier Europa League z Manchesterem United. Na jego debiut w koszulce grupy francuskiej z pewnością zostanie zapamiętany w dobrym jednadvacetiletý Portugalski Jorge Luiz Frello.

Pierwszym celem stylowo ułożone kapitan Loïc Perrin. Nowy człowiek zakłady online na hokej Jorge Luiz Frello (aka Jorge Fernando bet 365 Barbosa Intima) na środku z prawej strony w pole karne, gdzie piłka spadła aż do jednatřicetiletému rodem z Saint-Etienne. De facto uderza pustą bramkę z małym placu granicy … to naprawdę jest dla doświadczonych sportowców, więc nie ma problemu – 1: 0-ty

Kolejna katastrofa dla Les Merlus ograniczony w zasadzie natychmiast po zdarzeniu. Piłka po odbiciu wyszedł z pola karnego, gdzie Pochylił się Jordan Veretout.

I dobrze, bo dzięki tarczy następnie broniący się gracz Benjamin Lecomte nie mógł w ogóle cokolwiek zrobić – 2: 0TH Zespół Bernard Casoniho atak był praktycznie nieszkodliwe.

Trzecim 58 minut zrealizowane. Kévin Monnet-Paquet od lewej pola karnego powrotem pod siebie, aby Hamoumu Romain, który strzelił w długi róg z lewej – 3: 0TH Trener Galtier “może sobie pozwolić, aby wycofać się z gry trzech ważnych graczy. A wszystko to nie miało znaczenia, co zostało potwierdzone w ostatniej minucie normalnego czasu.

Pętla Nolan Roux był bardzo przewidywalny, ale jednak skuteczna. Kolejny strzał został zatrzymany przez bar i plecach Benjamina Lecomteho piłka szczęśliwie odbił się od linii bramkowej, dla których została ona przenoszona Jorge Luiz Frello – 4: 0TH ASSE potwierdziły siłę Stadionu krajowym i bukmacher online rywale Lyon jest teraz w tabeli tracąc zaledwie Bodíky.