Fifa zaznamenáva svoj vlastný cieľ ako “nedobytný” samofinancovaný film, United Passions, flops

Po snáď najhorúcejšie filmové uvoľnenie v histórii si FIFA vynaložila vlastnú finančnú hagiografiu, United Passions, ktorá si vo svojom úvodnom víkende v USA vydala iba $ 607 (£ 397).

Dní po tom, čo americkí prokurátori obvinili 14 futbalových úradníkov s vydieračstvom, praním špinavých peňazí a podvodmi, aby vyvolali krízu, ktorá bet365 prinútila rezignáciu prezidenta Fify, Seppa Blattera. Po tom, ako sa v Európe minulý rok objavil film, US release na víkend a bol zobrazený len na 10 obrazovkách.Podľa filmu Hollywood Reporter, jedno kino vo Phoenixu zaznamenalo hrubý výnos vo výške 9 dolárov.

Fifa už predtým potvrdila, že poskytla rozpočet vo výške 26,1 milióna dolárov (22,1 milióna libier) a Blatter, ktorú hral Tim Roth vo filme je veril, že schválil scenár.

Film, ktorý tiež hviezdy Sam Neill ako Blatter predchodca, João Havelange, a Gérard Depardieu ako Jules Rimet, dostal strašné recenzie. Peter Bradshaw to nazval “čistým filmovým exkrementom” a “neposlušnou hagiografiou” v Guardiane, zatiaľ čo New York Times uviedol, že je to “jeden z najpopulárnejších filmov v nedávnej pamäti, nečestný kúsok firemnej suitskej dezinfekcie, Nie je dobré dokonca ani pre smiech. “Village Voice ju nazýval” nielen bet 365 šunkou-fisted, ale bravčová-ramená, slaná-wristed, a klobása-lakť “.

Portrét histórie Fify, v ktorej Blatter v jednom bode silne hovorí svojim kolegom, že “najmenšie porušenie etiky bude Veľmi spravodlivo potrestaný “bol z veľkej časti zaplatený z rozpočtu Svetového pohára 2014. Generálny tajomník Fify Jérôme Valcke, ktorý je teraz pod tlakom na platbu vo výške 10 miliónov dolárov z Južnej Afriky na bývalú Fifu vice Prezident Jack Warner, ktorý vyhlásil americký prokurátor za úplatok, poslal kópiu filmu všetkým 209 členským združeniam v minulom roku listom, ktorý hovoril, že je “otvorený, sebakritický a veľmi príjemný.”

Okrem toho, že FBI vyšetruje proces, ktorý viedol k udeleniu majstrovstiev sveta v roku 2018 do Ruska a do turnaja do roku 2022 do Kataru, sa okrem vyšetrovania vydaného vedením proti siedmim výkonným predstaviteľom FIFA zatknutých v Zürichu.

Na minuloročnom filmovom festivale v Cannes, ale šesť mesiacov po jeho prepustení v Európe sa vrátilo iba 190 000 dolárov. Riaditeľ Frédéric Auburtin minulý týždeň povedal New York Times, že skutočnosť, že projekt FIFA financoval projekt, .

“Zakaždým, keď ukážeme niečo o Blatterovi Sám, je to veľmi, veľmi ťažké, pretože ten chlap je šéf, “povedal. “Ten chlap produkuje viac ako polovicu filmu, takmer 80%.” Generálny riaditeľ jednej z produkčných spoločností za filmom Louise Maurin z Leuviah Films sa minulý rok Vášeň nad obvineniami, ktoré sa neúnavne odvrátili od bet365 bonus opakujúcich sa škandálov, ktoré v priebehu rokov postihli riadiaci orgán svetového futbalu.

“Pretože to nie je vyšetrovací film, autori sa rozhodli urobiť z neho veľké epické, ” povedala. “Film považujeme za vynikajúci, ale v kine je niekedy ťažké nájsť svoj divák.Prezident Blatter bol s filmom veľmi spokojný a spokojný. ”

read more: http://uni-no.com/fifa-prezidentske-volby-kedy-je-hlasovanie-a-ako-to-funguje/