Hlavním charakteristickým rysem postýlky

Společnost (Ukrajina) – tuzemský lídr ve výrobě dětského nábytku. Dětské postýlky , přebalovací komody, klasické komody, patrové postýlky, vysoké stoličky, stolky – zde je částečný seznam výrobků vlastní produkce, který nabízí firma pro Vaše dítě. V našem dětském internetové obchodě jsou uvedeny všechny základní model dětské postýlky a TM .

Hlavním charakteristickým rysem postýlky – použití kvalitních, bezpečných pro děti, certifikované na Ukrajině materiálů, dokonalé kvality vyráběných dětských postýlek a , rozmanitost designových řešení a promyšlené do nejmenších detailů konstrukce.

Postýlka Sonia ( Soňa), stejně jako přebalovací komody, kvalitu provedení a je docela možné, aby v jednu řadu s produkty renomovaných zahraničních značek.

Sortiment nábytku (Sonja) je velmi rozmanitá. Třináct modelů dětských postýlek, prakticky každá z nich je zastoupena v různých .

V internetové obchodě prezentovány následující modely postýlek (Sonia):

Postýlka (Sonia) LD-1 – jeden z nejvíce populárních modelů postýlek (Soňa). Vzhled modelu se zalíbí svou jednoduchostí a . Nic extra, přitom na první pohled design postýlky vytváří dojem “správné”, klasické pro dětské postýlky. V modelu LD-1, stejně jako v mnoha následných, shora na boční instalovány speciální obložení – “”, povoláni chránit batole a přitom zachovat atraktivní vzhled postýlky. Koneckonců, není žádným tajemstvím, že kluk, který se teprve učí stát v postýlce drží za , často ve stejné době a žvýká ji. Postýlka původně instalován na speciální dřevěné (ne scrabble podlaha) půlkruhový tvar vytvářející efekt kočárek-houpací. Pokud je tato funkce se stává nadměrné, postýlku vždy lze snadno instalovat na kolečka (v ceně). S kolečky dětská postýlka se stává stabilní a mobilní. Pro pohodlí rodičů je jedna z bočních snadno klesá dolů díky jednoduché a do spolehlivá mechanismus, že mnohem jednodušší přístup k novorozence dítě. S růstem dítěte dno postýlky lze vynechat níže. Místo pod postýlkou (Sonia) LD-1 je také použit racionálně. Téměř všechny modely postýlek, včetně LD-1, jsou vybaveny pohodlnou výsuvnou zásuvkou na režii. V takovém šuplíku, je vhodné uložit ložní prádlo, plenky, hračky a další dětské věci. Dno postýlky je vyrobeno z lamel. Prakticky všechny výše uvedené funkce jsou přítomny v jiných modelech postýlky (Sonia), takže výběr konkrétní postýlky normálně vedený zajímavostí design konkrétním modelu. Postýlka LD-1 v pěti základních barev: LD-1 barva olše, LD-1 barva buk, LD-1 barva ořech, LD-1 slonová kost a postýlka LD-1 bílá;

Postýlka (Sonia) LD-2 – krásná dětská postýlka s prvky, “”, “”, nastavitelné dno do výšky, boční , zásuvkou. Možnosti barev: LD-2, buk, LD-2 vlašský ořech, LD-2 olše, LD-2 slonová kost, LD-2 bílá.