LVbet bonus na start

Waluty konta

Konto do gry może być wykonane tylko w rosyjskich rublach.

Linia i zakłady w BC LVbet

Prematch

Prawie 20 rodzajów sportów reprezentowanych jest w rosyjskim biurze online LVbet. Wybór turniejów jest dość zróżnicowany. Na przykład w piłce nożnej bukmacher oferuje zakłady na wszystkie popularne międzynarodowe turnieje i krajowe mistrzostwa krajów europejskich, azjatyckich, amerykańskich i afrykańskich.

Malowanie biur na najlepszych imprezach piłkarskich może przekraczać 140 rynków. Wśród nich są kursy azjatyckie i europejskie, standardowe i azjatyckie – zarówno na cały mecz, jak i na połowę czasu. Ten bukmacher online oferuje zakłady na pojedynczych graczy, a także na graczy, karty i inne statystyki.

Średnia marża w stosunku do premii wynosi 6,5-7%.
Na żywo

Lista wydarzeń w “na żywo” na piłce nożnej jest dość szeroka, na tenisie – powyżej średniej. Na przykład, podczas niepopularnego meczu piłkarskiego podczas tego wydarzenia, ten bukmacher oferuje ponad 45 rynków na zakłady, na mecz tenisowy – z 20 rynków.

Średnia marża w zakładach na żywo wynosi 7,5-8%.

Obliczanie stawek podczas imprezy trwa około 10 minut.
Stawki minimalne i maksymalne

Wielkość minimalnej stawki dla tego BC w obu prematch i na żywo wynosi 50 rubli. Maksymalna kwota zakładu różni się w zależności od skali wydarzenia.

Funkcje specjalne

W LVbet BC dostępna jest opcja Cash Out: lvbet bonus na start daje możliwość wykupienia zakładu po oferowanej cenie, bez oczekiwania na zakończenie wydarzenia.

Również klienci LVbet mogą dzielić swój zakład w sieciach społecznościowych.

Platformy i zakłady na telefon komórkowy

Ten bukmacher używa własnego oprogramowania.

Dla użytkowników urządzeń przenośnych dostępna jest mobilna wersja witryny oraz aplikacje natywne dla systemów iOS i Android z funkcjami odpowiadającymi głównej wersji witryny.
Produkty

Witryna zawiera następujące produkty:

  • zakłady sportowe;
  • zakłady eSportowe;
  • centrum meczowe ze statystyką sportową;
  • mecze transmisji wideo.

Transmisje wideo z wydarzeń sportowych mogą być oglądane przez wszystkich zarejestrowanych użytkowników z dodatnim saldem na koncie gry.